Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická Plzeň
v

Změny v rozvrhu Tuesday 22. 9.

Nepřítomné třídy 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
2.M EXT EXT
2.MA VOŠ VOŠ VOŠ VOŠ VOŠ VOŠ VOŠ VOŠ VOŠ VOŠ VOŠ VOŠ VOŠ VOŠ VOŠ VOŠ VOŠ VOŠ
2.IF VOŠ VOŠ VOŠ VOŠ VOŠ VOŠ VOŠ VOŠ VOŠ VOŠ VOŠ VOŠ VOŠ VOŠ VOŠ VOŠ VOŠ VOŠ
Nepřítomní učitelé 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Bali-Hudák Ján - Vc Vc Vc - - .. .. .. - - - - - - - - -
Bendová Vladimíra .. ..
Dmitrišinová Eva - - Bdá - - .. - .. - - - - - - - - - -
Holub Milan - - - - Bjá - .. .. - - - - - - - - - -
Charouzová Aneta - .. .. .. .. - - - - - - - - - - - - -
Kobanová Hana - - Vná Mcá Vhá Štá - - - - - - - - - - - -
Ondrejčík Karel - - - - Ha .. - .. .. - - - - - - - - -
Pacanda Luboš - .. .. .. .. .... - - - - - - - - - - - -
Škoulová Veronika - - - .. .. - .. .. - - - - - - - - - -
Weber Matěj - - - - - - Fo Fo Fo Fo - - - - - - - -
X - .. .. .. .. - - .. .. - - - - - - - - -
Zavadilová Lenka .. - .. ..
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů
Bažantová Sylva
8 přesun >> TEV 3.M (Chl) na 15.9. 9. hod
Bejčková Jana
0 odpadá EFI 2.MA
1 přesun << EKM 2.K 2407 z 21.9. 8. hod
1 odpadá EFI 2.MA
4 supl. (Hu NEM) ZUC 4.K 2208 za odpadlou
Bendová Helena
2 supl. (Dá NEM) ANJ 3.I (AJ3)+ 1500 přespočetná hod.
Brichcínová Dagmar
0 změna PGD 2.M (S2)+
1 změna PGD 2.M (S2)+
Burešová Veronika
7 odpadá ISR 2.IF
Cibulková Jana
5 odpadá WAP 2.IF
Fořt Josef
6 supl. (We NEM) IOT 1.P (S1) D31 přespočetná hod.
7 supl. (We NEM) IOT 1.P (S1) D31 přespočetná hod.
8 supl. (We NEM) IOT 1.O (S1) D31 přespočetná hod.
9 supl. (We NEM) IOT 1.O (S1) D31 přespočetná hod.
Hajžman Karel
0 přesun << ESO 4.O 3304 z 23.9. 2. hod
Haut Jiří
4 supl. (On NEM) WEB 1.I (S2) 1404 za odpadlou
Lukešová Pavlína
1 změna IKT 4.G (SIT2)+ 1408
4 změna IKT 4.H (SIT2)+ 1405
Müllerová Jana
2 výměna << LIV 4.K 2208 z 25.9. 4. hod
2 výměna >> CJK 4.K na 25.9. 4. hod
Pozděnová Ilona
4 navíc CH 1.L (CH1) 1511 za odpadlou
4 odpadá CH 1.L zrušeno
6 navíc CH 1.L (CH2) 1511 za odpadlou
6 přesun >> MAT 1.L na 23.9. 6. hod
Šleglová Helena
9 navíc DPR 1.DA 1306 za odpadlou
10 navíc DPR 1.DA 1306 za odpadlou
Špetková Jitka
5 supl. (Kvá NEM) ANJ 3.K (AJ2)+ 2406 přespočetná hod.
Toufar Petr
6 odpadá MAR 2.MA
7 odpadá MAR 2.MA
8 odpadá MAR 2.MA
9 odpadá MAR 2.MA
Václavík Pavel
1 spojeno (Bh NEM) EM 3.P (S1) LB21
2 spojeno (Bh NEM) EM 3.P (S1) LB21
3 spojeno (Bh NEM) EM 3.P (S1) LB21
Vaňková Jarmila
2 supl. (Kvá NEM) ANJ 3.I (AJ1)+ 2308 přespočetná hod.
Víchová Danuše
4 supl. (Kvá NEM) ANJ 1.T (Aj2)+ 3505 přespočetná hod.
Vlasta Jan
1 odpadá PVO1 2.IF
2 odpadá PVO1 2.IF
3 odpadá PVO1 2.IF
4 odpadá PVO1 2.IF
Menclová Michaela
3 supl. (Kvá NEM) ANJ 1.I (Aj1)+ 2410 přespočetná hod.
Změny v rozvrzích tříd
1.A
4 ANJ Aj2 3505 supluje Vhá (Kvá)
1.B
4 ANJ Aj2 3505 supluje Vhá (Kvá)
1.T
4 ANJ Aj2 3505 supluje Vhá (Kvá)
1.F
3 ANJ Aj1 2410 supluje Mcá (Kvá)
6 NEJ Nj1 odpadá (Šká)
6 NEJ Nj3 odpadá (Zdá)
1.G
3 ANJ Aj1 2410 supluje Mcá (Kvá)
6 NEJ Nj1 odpadá (Šká)
6 NEJ Nj3 odpadá (Zdá)
1.H
3 ANJ Aj1 2410 supluje Mcá (Kvá)
1.I
3 ANJ Aj1 2410 supluje Mcá (Kvá)
4 WEB S2 1404 supluje Ha (On)
5 WEB S2 odpadá (On)
7 WEB S1 odpadá (On)
8 WEB S1 odpadá (On)
1.K
6 NEJ Nj1 odpadá (Šká)
6 NEJ Nj3 odpadá (Zdá)
1.L
4 CH CH1 1511 navíc Pzá
4 CH odpadá (Pzá)
6 CH CH2 1511 navíc Pzá
6 MAT přesun >> na 23.9. 6. hod
1.M
6 NEJ Nj1 odpadá (Šká)
6 NEJ Nj3 odpadá (Zdá)
7 CSD odpadá (Zdá)
1.O
4 ANJ Aj2 3505 supluje Vhá (Kvá)
8 IOT S1 D31 supluje Fo (We)
9 IOT S1 D31 supluje Fo (We)
1.P
4 ANJ Aj2 3505 supluje Vhá (Kvá)
6 IOT S1 D31 supluje Fo (We)
7 IOT S1 D31 supluje Fo (We)
1.MA
6 MAR odpadá (Hu)
7 MAR odpadá (Hu)
1.MB
6 MAR odpadá (Hu)
7 MAR odpadá (Hu)
1.DA
9 DPR 1306 navíc Šgá
10 DPR 1306 navíc Šgá
2.A
8 ANJ Aj6 odpadá (Beá)
9 ANJ Aj6 odpadá (Beá)
2.B
8 ANJ Aj6 odpadá (Beá)
9 ANJ Aj6 odpadá (Beá)
2.H
7 NEJ Nj1 odpadá (Šká)
2.I
7 NEJ Nj1 odpadá (Šká)
2.K
1 EKM 2407 přesun << Bjá z 21.9. 8. hod
2.L
7 NEJ Nj1 odpadá (Šká)
2.M
0. - 1. les.exkurse třídy
2.O
8 ANJ Aj6 odpadá (Beá)
9 ANJ Aj6 odpadá (Beá)
2.P
8 ANJ Aj6 odpadá (Beá)
9 ANJ Aj6 odpadá (Beá)
2.MA
0. - 17. les.Absence třídy VOŠ
2.ES
7 EZS odpadá (X)
8 EZS odpadá (X)
2.IF
0. - 17. les.Absence třídy VOŠ
2.IT
3 OSY odpadá (Pc)
4 OSY odpadá (Pc)
3.B
6 EM PRA3 odpadá (Bh)
7 EM PRA3 odpadá (Bh)
8 EM PRA3 odpadá (Bh)
3.F
2 ANJ AJ1 2308 supluje Vná (Kvá)
2 ANJ AJ3 1500 supluje Bdá (Dá)
4 NEJ NJ5 odpadá (Šká)
4 NEJ NJ7 odpadá (Zdá)
3.G
2 ANJ AJ1 2308 supluje Vná (Kvá)
2 ANJ AJ3 1500 supluje Bdá (Dá)
4 NEJ NJ5 odpadá (Šká)
4 NEJ NJ7 odpadá (Zdá)
3.H
2 ANJ AJ1 2308 supluje Vná (Kvá)
2 ANJ AJ3 1500 supluje Bdá (Dá)
4 NEJ NJ5 odpadá (Šká)
4 NEJ NJ7 odpadá (Zdá)
3.I
2 ANJ AJ1 2308 supluje Vná (Kvá)
2 ANJ AJ3 1500 supluje Bdá (Dá)
4 NEJ NJ5 odpadá (Šká)
4 NEJ NJ7 odpadá (Zdá)
3.K
4 NEJ NJ5 odpadá (Šká)
4 NEJ NJ7 odpadá (Zdá)
5 ANJ AJ2 2406 supluje Štá (Kvá)
5 ANJ AJ1 odpadá (Dá)
3.L
4 NEJ NJ5 odpadá (Šká)
4 NEJ NJ7 odpadá (Zdá)
5 ANJ AJ2 2406 supluje Štá (Kvá)
5 ANJ AJ1 odpadá (Dá)
3.M
4 NEJ NJ5 odpadá (Šká)
4 NEJ NJ7 odpadá (Zdá)
5 ANJ AJ2 2406 supluje Štá (Kvá)
5 ANJ AJ1 odpadá (Dá)
8 TEV Chl přesun >> na 15.9. 9. hod
3.P
1 EM S1 LB21 spojí Vc (Bh)
2 EM S1 LB21 spojí Vc (Bh)
3 EM S1 LB21 spojí Vc (Bh)
3.ES
1 RTP odpadá (X)
2 RTP odpadá (X)
3 RTP odpadá (X)
4 RTP odpadá (X)
3.IF
1 EPS odpadá (Chrá)
4.A
7 ANJ Aj3 odpadá (Dá)
4.C
7 ANJ Aj3 odpadá (Dá)
4.F
1 OPS S2 odpadá (Pc)
2 OPS S2 odpadá (Pc)
3 NEJ NEV4 odpadá (Šká)
4.G
1 IKT SIT1 1408 změna Lká
1 IKT SIT2 1408 změna Lká
3 NEJ Nev4 odpadá (Šká)
4.H
3 NEJ Nev4 odpadá (Šká)
4 IKT SIT1 1405 změna Lká
4 IKT SIT2 1405 změna Lká
4.I
3 NEJ Nev4 odpadá (Šká)
4.K
2 LIV 2208 výměna << Mrá z 25.9. 4. hod
2 CJK výměna >> na 25.9. 4. hod
3 NEJ Nev4 odpadá (Šká)
4 ZUC 2208 supluje Bjá (Hu)
4.L
3 NEJ Nev4 odpadá (Šká)
4.M
3 NEJ Nev4 odpadá (Šká)
4.O
0 ESO 3304 přesun << Hn z 23.9. 2. hod
7 ANJ Aj3 odpadá (Dá)
4.P
7 ANJ Aj3 odpadá (Dá)
Pedagogické dohledy u tříd - nejsou