Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická Plzeň
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Úterý 23.4.2019
Nepřítomní učitelé01234567891011121314151617
Bejčková Jana(ŘD)-..-Hu..Poá------------
Boříková Hana(L)Beá-Bdá..-
Hajžman Karel(PV)....-
Mejcharová Radka(NEM)---ŘháŘhá--ŘháŘhá---------
Nápravník Vladimír(jiný)....
Ondrejčík Karel(NEM)-HaHaFsFsBhá---VčáVčá-------
Pokorová Markéta(NEM)---HjáHjá--HjáHjáHjá--------
Šplíchalová Eva(NEM)-....ŠmáD-ZáFr-Bhá..---------
Změny v rozvrzích učitelů:
Bendová Vladimíra4. hodsupl. (Boá L)ANJ1.P (AJ5)+(1307)přespočetná hod.
Bendová Helena6. hodsupl. (Boá L)ANJ1.I (AJ2)+(1306)přespočetná hod.
Böhmová Jitka5. hodsupl. (On NEM)IKT2.F (SIT2)+(3412)přespočetná hod.
7. hodsupl. (Švá NEM)MAT4.B(3501)přespočetná hod.
Bystřická Pavla3. hodnavíc EKM2.K(3307)za odpadlou
Dostálová-Zechovská Pavlína3. hodsupl. (Švá NEM)MAT4.I(2306)přespočetná hod.
First Libor3. hodsupl. (On NEM)IKT1.I (S1)(1406)přespočetná hod.
4. hodsupl. (On NEM)IKT1.I (S1)(1406)přespočetná hod.
Frank Ivo4. hodsupl. (Švá NEM)MAT4.I(2306)přespočetná hod.
Hajšmanová Marie3. hodsupl. (Pká NEM)LIV1.B(3402)do úvazku
4. hodsupl. (Pká NEM)CJK3.K(3406)do úvazku
7. hodsupl. (Pká NEM)CJK2.K(3307)do úvazku
8. hodsupl. (Pká NEM)CJK2.K(3307)do úvazku
9. hodsupl. (Pká NEM)LIV3.K(3406)do úvazku
Haut Jiří1. hodsupl. (On NEM)MPD1.IF(1408)přespočetná hod.
2. hodsupl. (On NEM)MPD1.IF(1408)přespočetná hod.
Holá Kristýna2. hodzměna PRG4.H (SIT)+(1409)
Holub Milan3. hodsupl. (Bjá ŘD)EKO3.A(2104)přespočetná hod.
Kopecký Martin7. hodzměna IKT4.H (WEB)(1408)
8. hodzměna IKT4.H (WEB)(1408)
Matasová Petra8. hodvýměna <<LIV1.C(1307)z 24.4. 7. hod
8. hodvýměna >>CJK1.Cna 24.4. 7. hod
Olšavská Lucie1. hodzměna ITP2.K(1403)
2. hodzměna ITP2.K(1403)
3. hododpadáTVY2.Kzrušeno
7. hodzměna TVY1.H (S1)(3201)
8. hodzměna TVY1.H (S1)(3201)
Pozděnová Ilona2. hodzměna CH3.L(1511)
Procházková Pavla5. hodsupl. (Bjá ŘD)MAT2.M(2211)přespočetná hod.
Řáhová Romana3. hodsupl. (Meá NEM)ELK2.F (S1)(LB32)přespočetná hod.
4. hodsupl. (Meá NEM)ELK2.F (S1)(LB32)přespočetná hod.
7. hodsupl. (Meá NEM)ZAE1.C(3305)přespočetná hod.
8. hodsupl. (Meá NEM)ZAE1.A(2408)přespočetná hod.
Strejcová Ježíková Jana2. hodzměna CHE1.B(1503)
Šimandlová Jana2. hodsupl. (Švá NEM)MAT2.P(3406)přespočetná hod.
Toufar Petr7. hodpřesun <<EMG2.IT(2405)z 24.4. 7. hod
Vargová Ivana5. hodsupl. (Švá NEM)MAT3.D(3304)přespočetná hod.
8. hodnavíc MAT1.K(2406)přespočetná hod.
Vlčková Světlana6. hodzměna ITP3.K (S2)(1407)
7. hodzměna ITP3.K (S2)(1407)
9. hodsupl. (On NEM)IKT2.I (WEB1)(1408)přespočetná hod.
10. hodsupl. (On NEM)IKT2.I (WEB1)(1408)přespočetná hod.
Změny v rozvrzích tříd:
1.A4. hodANJAJ5(1307)suplujeBendová Vladimíra(Boá)
8. hodZAE(2408)suplujeŘáhová Romana(Meá)
1.B2. hodCHE(1503)změnaStrejcová Ježíková Jana
3. hodLIV(3402)suplujeHajšmanová Marie(Pká)
4. hodANJAJ5(1307)suplujeBendová Vladimíra(Boá)
1.C4. hodANJAJ5(1307)suplujeBendová Vladimíra(Boá)
7. hodZAE(3305)suplujeŘáhová Romana(Meá)
8. hodLIV(1307)výměna <<Matasová Petraz 24.4. 7. hod
8. hodCJKvýměna >>na 24.4. 7. hod
1.O4. hodANJAJ5(1307)suplujeBendová Vladimíra(Boá)
1.P4. hodANJAJ5(1307)suplujeBendová Vladimíra(Boá)
1.F6. hodANJAJ2(1306)suplujeBendová Helena(Boá)
1.G6. hodANJAJ2(1306)suplujeBendová Helena(Boá)
1.H6. hodANJAJ2(1306)suplujeBendová Helena(Boá)
7. hodTVYS1(3201)změnaOlšavská Lucie
8. hodTVYS1(3201)změnaOlšavská Lucie
1.I3. hodIKTS1(1406)suplujeFirst Libor(On)
4. hodIKTS1(1406)suplujeFirst Libor(On)
6. hodANJAJ2(1306)suplujeBendová Helena(Boá)
1.K8. hodMAT(2406)navícVargová Ivana
8. hodMATS2odpadá(Švá)
1.L8. hodBIOodpadá(Np)
9. hodBIOodpadá(Np)
1.DA7. hodANJodpadá(Boá)
1.IF1. hodMPD(1408)suplujeHaut Jiří(On)
2. hodMPD(1408)suplujeHaut Jiří(On)
2.B1. hodEKOodpadá(Bjá)
2.P2. hodMAT(3406)suplujeŠimandlová Jana(Švá)
2.F3. hodELKS1(LB32)suplujeŘáhová Romana(Meá)
4. hodELKS1(LB32)suplujeŘáhová Romana(Meá)
5. hodIKTSIT1(3412)suplujeBöhmová Jitka(On)
5. hodIKTSIT2(3412)suplujeBöhmová Jitka(On)
2.I5. hodIKTSIT1(3412)suplujeBöhmová Jitka(On)
9. hodIKTWEB1(1408)suplujeVlčková Světlana(On)
10. hodIKTWEB1(1408)suplujeVlčková Světlana(On)
2.K1. hodITP(1403)změnaOlšavská Lucie
2. hodITP(1403)změnaOlšavská Lucie
3. hodEKM(3307)navícBystřická Pavla
3. hodTVYodpadá(Olá)
7. hodCJK(3307)suplujeHajšmanová Marie(Pká)
8. hodCJK(3307)suplujeHajšmanová Marie(Pká)
2.M5. hodMAT(2211)suplujeProcházková Pavla(Bjá)
2.IT7. hodEMG(2405)přesun <<Toufar Petrz 24.4. 7. hod
3.A3. hodEKO(2104)suplujeHolub Milan(Bjá)
3.D5. hodMAT(3304)suplujeVargová Ivana(Švá)
3.H4. hodEKOodpadá(Bjá)
3.K4. hodCJK(3406)suplujeHajšmanová Marie(Pká)
6. hodITPS2(1407)změnaVlčková Světlana
7. hodITPS2(1407)změnaVlčková Světlana
9. hodLIV(3406)suplujeHajšmanová Marie(Pká)
3.L2. hodCH(1511)změnaPozděnová Ilona
4.B7. hodMAT(3501)suplujeBöhmová Jitka(Švá)
4.H2. hodPRGSIT(1409)změnaHolá Kristýna
7. hodIKTWEB(1408)změnaKopecký Martin
8. hodIKTWEB(1408)změnaKopecký Martin
4.I2. hodPRG(1409)změnaHolá Kristýna
3. hodMAT(2306)suplujeDostálová-Zechovská Pavlína(Švá)
4. hodMAT(2306)suplujeFrank Ivo(Švá)
7. hodMITS1odpadá(Hn)
8. hodMITS1odpadá(Hn)