Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická Plzeň
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Úterý 16.10.2018
Nepřítomní učitelé01234567891011121314151617
Anderle Pavel(PV)--..
Bali-Hudák Ján(ŘD)--......-......----------
Boháč Ondřej(NEM)-......---
Hicková Jitka(OČR)------------------
Levá Jana(PV)..-..-
Michálek Jiří(jiný)-......---------
Páv Miroslav(jiný)------
Pokorová Markéta(PV)---..Fr--....---------
Šplíchalová Eva(PV)-....BláMnEgá..-....---------
Václavík Pavel(L)-......
Vargová Ivana(PV)--....>>--------------
Místnosti mimo provoz01234567891011121314151617
1507OBSOBSOBSOBSOBSOBSOBSOBSOBSOBSOBSOBSOBS
Změny v rozvrzích učitelů:
Blechová Šárka2. hodsupl. (Švá PV)ZAE2.P(3406)přespočetná hod.
Dostálová-Zechovská Pavlína8. hodvýměna <<FYZ2.F(3410)z 17.10. 8. hod
Egrtová Miroslava4. hodsupl. (Švá PV)LIV4.I(2306)přespočetná hod.
Frank Ivo4. hodsupl. (Pká PV)MAT3.K(3406)přespočetná hod.
Heřmanová Petra4. hodzměna FYZ2.M(1512)
Holub Milan1. hodzměna MAK3.MA (MAK)(2404)
2. hodzměna MAK3.MA (MAK)(2404)
Chára Ondřej1. hodzměna ZAE1.P (PRA2)+(LB12)
2. hodzměna ZAE1.P (PRA2)+(LB12)
3. hodzměna ZAE1.P (PRA2)+(LB12)
8. hodpřesun >>PRA1.B (PRA1)na 18.10. 9. hod
9. hodpřesun >>PRA1.B (PRA1)na 18.10. 10. hod
10. hodpřesun >>PRA1.B (PRA1)na 18.10. 11. hod
Ježík Johannes V.4. hodpřesun <<LIV4.D(2407)z 7. hod
7. hodpřesun >>LIV4.Dna 4. hod
8. hodvýměna >>LIV2.Fna 17.10. 8. hod
Karlová Lenka7. hodzměna TED1.ES(3301)
Krupičková Daniela2. hodzměna FYZ1.F (S1)(1302)
3. hodzměna FYZ1.F (S2)(1308)
5. hodzměna FYZ2.K(1101)
Mazanec Jiří3. hodsupl. (Švá PV)MIT4.I(2306)přespočetná hod.
Nová Jana7. hodpřesun <<ANJ2.MA (S1)(2306)z 9. hod
7. hodpřesun >>ANJ3.MA (S2)na 15.10. 4. hod
9. hodpřesun >>ANJ2.MA (S1)na 7. hod
Routová Tereza10. hodnavíc TEV2.A (Chl)(TV2)za odpadlou
10. hododpadáTEV2.Azrušeno
Šilhánková Jana1. hodzměna FYZ2.O(1304)
Tisot Jaroslav5. hodpřesun <<EEN3.D(3304)z 8. hod
8. hodpřesun >>EEN3.Dna 5. hod
Změny v rozvrzích tříd:
1.B3. hodLIVodpadá(Pká)
8. hodPRAPRA1přesun >>na 18.10. 9. hod
9. hodPRAPRA1přesun >>na 18.10. 10. hod
10. hodPRAPRA1přesun >>na 18.10. 11. hod
1.C3. hodMATpřesun >>na 27.9. 1. hod
1.O1. hodZAEPRA2(LB12)změnaChára Ondřej
2. hodZAEPRA2(LB12)změnaChára Ondřej
3. hodZAEPRA2(LB12)změnaChára Ondřej
1.P1. hodZAEPRA2(LB12)změnaChára Ondřej
2. hodZAEPRA2(LB12)změnaChára Ondřej
3. hodZAEPRA2(LB12)změnaChára Ondřej
1.F2. hodFYZS1(1302)změnaKrupičková Daniela
3. hodFYZS2(1308)změnaKrupičková Daniela
1.K8. hodMATodpadá(Švá)
1.ES7. hodTED(3301)změnaKarlová Lenka
2.A10. hodTEVChl(TV2)navícRoutová Tereza
10. hodTEVodpadá(Roá)
2.O1. hodFYZ(1304)změnaŠilhánková Jana
2.P2. hodZAE(3406)suplujeBlechová Šárka(Švá)
2.F8. hodFYZ(3410)výměna <<Dostálová-Zechovská Pavlínaz 17.10. 8. hod
8. hodLIVvýměna >>na 17.10. 8. hod
2.K5. hodFYZ(1101)změnaKrupičková Daniela
7. hodCJKodpadá(Pká)
8. hodLIVodpadá(Pká)
2.M4. hodFYZ(1512)změnaHeřmanová Petra
2.MA5. hodPSYodpadá(Lá)
7. hodANJS1(2306)přesun <<Nová Janaz 9. hod
9. hodANJS1přesun >>na 7. hod
2.DA7. hodPSYodpadá(Lá)
3.D5. hodEEN(3304)přesun <<Tisot Jaroslavz 8. hod
5. hodMATodpadá(Švá)
7. hodPEPodpadá(Bh)
8. hodEENpřesun >>na 5. hod
3.G1. hodPCVS1odpadá(Mi)
1. hodPCVS2odpadá(Bč)
2. hodPCVS1odpadá(Mi)
2. hodPCVS2odpadá(Bč)
3. hodPCVS1odpadá(Mi)
3. hodPCVS2odpadá(Bč)
3.K4. hodMAT(3406)suplujeFrank Ivo(Pká)
3.MA1. hodMAKMAK(2404)změnaHolub Milan
2. hodMAKMAK(2404)změnaHolub Milan
7. hodANJS2přesun >>na 15.10. 4. hod
4.B7. hodMATodpadá(Švá)
4.D1. hodESPPRA2odpadá(Vc)
2. hodESPPRA2odpadá(Vc)
2. hodPEPPRA1odpadá(Bh)
3. hodESPPRA2odpadá(Vc)
3. hodPEPPRA1odpadá(Bh)
4. hodLIV(2407)přesun <<Ježík Johannes V.z 7. hod
4. hodPEPodpadá(Bh)
7. hodLIVpřesun >>na 4. hod
4.H2. hodWWAWEBodpadá(An)
4.I3. hodMIT(2306)suplujeMazanec Jiří(Švá)
4. hodLIV(2306)suplujeEgrtová Miroslava(Švá)