Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická Plzeň
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Středa 16.10.2019
Nepřítomné třídy01234567891011121314151617
1.LEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXT
1.MEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXT
3.LEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXT
Nepřítomní učitelé01234567891011121314151617
Bažantová Sylva(OČR)-ŠeŠe..-..------------
Bendová Vladimíra(L)--HpáNváChá-......---------
Frank Ivo(EXU)-......Ská..--..---------
Heřmanová Petra(EXU)-..Poá..Pcá-......---------
Ježík Johannes V.(L)-..-
Mazanec Jiří(PV)-........-..------------
Plzák Jan(EXU)-----
Pozděnová Ilona(EXU)---..EgáKíá-....---------
Rážová Lenka(PV)------Rdá-----------
Strejcová Ježíková Jana(EXU)--....-..------------
Šilhánková Jana(PV)---
Šplíchalová Eva(L)-Pc....
Víchová Danuše(L)-..-
Weinlichová Eva(NEM)-..BdáKvá--....---------
Zikmundová Irena(L)......
Žáček Bohumil(PV)---..-..--..---------
Místnosti mimo provoz01234567891011121314151617
1101OBSOBSOBSOBS
1305OBS
Změny v rozvrzích učitelů:
Bendová Helena3. hodsupl. (Wá NEM)ANJ2.MA (S1)(2305)přespočetná hod.
Blechová Šárka0. hodnavíc ZAE1.P (PRA3)(LB31)přespočetná hod.
1. hodnavíc ZAE1.P (PRA3)(LB31)přespočetná hod.
3. hodnavíc TED1.DA(D32)přespočetná hod.
Brichcínová Dagmar7. hodpřesun <<PGD3.M (S2)+(3102)z 9. hod
8. hododpadáPGD3.L (S2)+
9. hodpřesun >>PGD3.M (S2)+na 7. hod
Cibulková Jana0. hododpadáIKT1.L (S1)
1. hododpadáIKT1.L (S1)
5. hododpadáIKT1.L
7. hododpadáIKT3.L (S1)exkurse třídy
8. hododpadáIKT3.L (S1)
Dmitrišinová Eva2. hodsupl. (Wá NEM)ANJ3.I (ANH2)+(2405)přespočetná hod.
4. hododpadáANJ1.M (Aj1)+
Egrtová Miroslava4. hodsupl. (Pzá EXU)LIV4.L(1503)za odpadlou
5. hododpadáLIV3.L
Hejplíková Gabriela2. hodsupl. (Beá L)ANJ3.I (ANH5)+(3507)přespočetná hod.
Hicková Jitka3. hododpadáRUJ1.M (Ruj)+
4. hododpadáNEJ3.L (Nev3)+
Holub Milan1. hododpadáTEF3.L
Honsová Hedvika3. hododpadáFRJ1.M (Frj)+
4. hodzměna FRJ3.K (FRV)+(1200)
Charvátová Lucie4. hodsupl. (Beá L)ANJ1.M (Aj4)+(1305)přespočetná hod.
Kobanová Hana4. hodsupl. (Wá NEM)ANJ4.C (ANH4)+(2406)přespočetná hod.
Koptíková Lenka5. hodsupl. (Pzá EXU)CSD1.G(1511)přespočetná hod.
Matasová Petra6. hodzměna LIV2.O(1305)
Müllerová Jana2. hodzměna LIV4.K(1302)
3. hodpřesun <<CJK4.G(1101)z 23.10. 5. hod
4. hodzměna CJK4.G(1101)
5. hodzměna CJK4.G(1101)
Nová Jana3. hodsupl. (Beá L)ANJ4.L (ANH1)(1503)přespočetná hod.
Pacanda Luboš1. hodsupl. (Švá L)MAT2.K(2406)přespočetná hod.
Pecková Andrea3. hododpadáSPJ1.M (Spj)+
4. hodsupl. (Heá EXU)CJK2.L(1206)přespočetná hod.
Procházková Pavla2. hodsupl. (Heá EXU)MAT3.M(1512)za odpadlou
3. hododpadáBIO1.L
Radová Věra6. hodsupl. (Ržá PV)CSD2.P(3402)za odpadlou
Routová Tereza1. hododpadáTEV1.M (Chl)
2. hododpadáTEV1.M (Chl)
5. hodpřesun <<TEV2.L (Chl)(TV1)z 6. hod
6. hodpřesun >>TEV2.L (Chl)na 5. hod
Skalová Jaroslava4. hodsupl. (Fr EXU)PZS3.C(3304)přespočetná hod.
Stifterová Helena1. hodnavíc ENG1.ES(LB13)přespočetná hod.
2. hodnavíc ENG1.ES(LB13)přespočetná hod.
Šeflová Alena3. hodzměna NEJ1.M (Nj1)+(1305)
4. hododpadáNEJ3.L (Nev2)+
9. hododpadáTEV1.M (ZDR)+
10. hododpadáTEV1.M (ZDR)+
Šilhánková Jana3. hodzměna MAT3.O(1511)
8. hodzměna FYZ2.O(1512)
Škoulová Veronika4. hododpadáNEJ3.L (Nev4)+
Špeta Miroslav1. hodspojeno (Bná OČR)TEV1.B (S2)(BAZ1)
2. hodspojeno (Bná OČR)TEV1.B (S2)(BAZ1)
Špetka Jiří4. hododpadáNEJ3.L (Nev6)+
Špetková Jitka4. hododpadáANJ1.M (Aj3)+
7. hodzměna ANJ2.I (AJ2)+(1200)
Tisot Jaroslav9. hodpřesun >>ENG2.ESna 17.10. 1. hod
10. hodpřesun >>ENG2.ESna 17.10. 2. hod
Vargová Ivana2. hododpadáMAT1.L
Veselá Alena3. hododpadáNEJ1.M (Nj3)+
4. hododpadáNEJ3.L (NEV1)+
Víchová Danuše4. hododpadáRUJ3.L (Ruv2)+
Vlastová Petra4. hododpadáANJ1.M (Aj2)+
Weber Zdeněk0. hododpadáTEV1.M (Dív)+
1. hododpadáTEV1.M (Dív)+
Zavadilová Lenka3. hododpadáNEJ1.M (Nj2)+
4. hodzměna NEJ3.M (Nev5)+(3412)
Ženíšková Anna4. hododpadáRUJ3.L (RUV1)+
Změny v rozvrzích tříd:
1.A6. hodANJAj6odpadá(Beá)
1.B1. hodTEVS2(BAZ1)spojíŠpeta Miroslav(Bná)
2. hodTEVS2(BAZ1)spojíŠpeta Miroslav(Bná)
6. hodANJAj6odpadá(Beá)
1.F3. hodNEJNj1(1305)změnaŠeflová Alena
8. hodANJAj5odpadá(Beá)
8. hodANJAj6odpadá(Vhá)
8. hodANJAj7odpadá(Wá)
1.G3. hodNEJNj1(1305)změnaŠeflová Alena
5. hodCSD(1511)suplujeKoptíková Lenka(Pzá)
8. hodANJAj5odpadá(Beá)
8. hodANJAj6odpadá(Vhá)
8. hodANJAj7odpadá(Wá)
1.H3. hodFYZS1odpadá(Heá)
6. hodFYZS2odpadá(Heá)
8. hodANJAj7odpadá(Wá)
8. hodANJAj5odpadá(Beá)
8. hodANJAj6odpadá(Vhá)
1.I8. hodANJAj5odpadá(Beá)
8. hodANJAj6odpadá(Vhá)
8. hodANJAj7odpadá(Wá)
1.K3. hodNEJNj1(1305)změnaŠeflová Alena
4. hodANJAj4(1305)suplujeCharvátová Lucie(Beá)
1.L4. hodANJAj4(1305)suplujeCharvátová Lucie(Beá)
0.-17. hod exkurse třídy
1.M3. hodNEJNj1(1305)změnaŠeflová Alena
4. hodANJAj4(1305)suplujeCharvátová Lucie(Beá)
0.-17. hod exkurse třídy
1.O6. hodANJAj6odpadá(Beá)
1.P0. hodZAEPRA3(LB31)navícBlechová Šárka
1. hodZAEPRA3(LB31)navícBlechová Šárka
6. hodANJAj6odpadá(Beá)
1.MA5. hodSTAS2odpadá(Fr)
6. hodICTS1odpadá(Zvá)
7. hodICTS1odpadá(Zvá)
1.MB5. hodSTAS2odpadá(Fr)
6. hodICTS1odpadá(Zvá)
7. hodICTS1odpadá(Zvá)
1.DA3. hodTED(D32)navícBlechová Šárka
3. hodDOGodpadá(Fr)
1.ES1. hodENG(LB13)navícStifterová Helena
2. hodENG(LB13)navícStifterová Helena
2.A8. hodMATodpadá(Fr)
2.F7. hodANJAJ2(1200)změnaŠpetková Jitka
7. hodANJAJ4odpadá(Beá)
2.G7. hodANJAJ2(1200)změnaŠpetková Jitka
7. hodANJAJ4odpadá(Beá)
2.H7. hodANJAJ2(1200)změnaŠpetková Jitka
7. hodANJAJ4odpadá(Beá)
2.I7. hodANJAJ2(1200)změnaŠpetková Jitka
7. hodANJAJ4odpadá(Beá)
2.K1. hodMAT(2406)suplujePacanda Luboš(Švá)
2.L4. hodCJK(1206)suplujePecková Andrea(Heá)
5. hodTEVChl(TV1)přesun <<Routová Terezaz 6. hod
6. hodTEVChlpřesun >>na 5. hod
8. hodCHodpadá(Pzá)
2.O6. hodLIV(1305)změnaMatasová Petra
8. hodFYZ(1512)změnaŠilhánková Jana
2.P6. hodCSD(3402)suplujeRadová Věra(Ržá)
8. hodIKTodpadá(Zvá)
2.MA3. hodANJS1(2305)suplujeBendová Helena(Wá)
2.ES9. hodENGpřesun >>na 17.10. 1. hod
10. hodENGpřesun >>na 17.10. 2. hod
3.A1. hodANJAJ4odpadá(Wá)
3. hodMETodpadá(Mn)
3.C1. hodANJAJ4odpadá(Wá)
4. hodPZS(3304)suplujeSkalová Jaroslava(Fr)
3.F2. hodANJANH2(2405)suplujeDmitrišinová Eva(Wá)
2. hodANJANH5(3507)suplujeHejplíková Gabriela(Beá)
3. hodTEVodpadá(Bná)
4. hodNEJNEV5(3412)změnaZavadilová Lenka
4. hodFRJFRV(1200)změnaHonsová Hedvika
4. hodSPJSPVodpadá(Jk)
3.G2. hodANJANH2(2405)suplujeDmitrišinová Eva(Wá)
2. hodANJANH5(3507)suplujeHejplíková Gabriela(Beá)
4. hodNEJNev5(3412)změnaZavadilová Lenka
4. hodFRJFRV(1200)změnaHonsová Hedvika
4. hodSPJSPVodpadá(Jk)
3.H2. hodANJANH2(2405)suplujeDmitrišinová Eva(Wá)
2. hodANJANH5(3507)suplujeHejplíková Gabriela(Beá)
4. hodNEJNev5(3412)změnaZavadilová Lenka
4. hodFRJFRV(1200)změnaHonsová Hedvika
4. hodSPJSPVodpadá(Jk)
3.I2. hodANJANH2(2405)suplujeDmitrišinová Eva(Wá)
2. hodANJANH5(3507)suplujeHejplíková Gabriela(Beá)
4. hodNEJNev5(3412)změnaZavadilová Lenka
4. hodFRJFRV(1200)změnaHonsová Hedvika
4. hodSPJSPVodpadá(Jk)
3.K4. hodNEJNev5(3412)změnaZavadilová Lenka
4. hodFRJFRV(1200)změnaHonsová Hedvika
4. hodSPJSPVodpadá(Jk)
3.L4. hodNEJNev5(3412)změnaZavadilová Lenka
4. hodFRJFRV(1200)změnaHonsová Hedvika
4. hodSPJSPVodpadá(Jk)
7. hodPGDS2(3102)přesun <<Brichcínová Dagmarz 9. hod
9. hodPGDS2přesun >>na 7. hod
0.-6., 8.-17. hod exkurse třídy
skup S1: 7. hod exkurse třídy
3.M2. hodMAT(1512)suplujeProcházková Pavla(Heá)
4. hodNEJNev5(3412)změnaZavadilová Lenka
4. hodFRJFRV(1200)změnaHonsová Hedvika
4. hodSPJSPVodpadá(Jk)
7. hodPGDS2(3102)přesun <<Brichcínová Dagmarz 9. hod
7. hodFYZodpadá(Heá)
9. hodPGDS2přesun >>na 7. hod
3.O1. hodANJAj4odpadá(Wá)
3. hodMAT(1511)změnaŠilhánková Jana
3.P1. hodANJAj4odpadá(Wá)
4.A2. hodMETMCHodpadá(Mn)
3. hodPZSZBZodpadá(Žč)
4. hodANJANH4(2406)suplujeKobanová Hana(Wá)
5. hodMETMCHodpadá(Mn)
5. hodPZSZBZodpadá(Žč)
7. hodANJANH4odpadá(Wá)
4.C2. hodMETMCHodpadá(Mn)
3. hodPZSZBZodpadá(Žč)
4. hodANJANH4(2406)suplujeKobanová Hana(Wá)
5. hodPZSZBZodpadá(Žč)
5. hodMETMCHodpadá(Mn)
7. hodANJANH4odpadá(Wá)
8. hodESOodpadá(Žč)
4.D4. hodANJANH4(2406)suplujeKobanová Hana(Wá)
7. hodANJANH4odpadá(Wá)
4.G2. hodMATodpadá(Sjá)
3. hodCJK(1101)přesun <<Müllerová Janaz 23.10. 5. hod
3. hodMATodpadá(Sjá)
4. hodCJK(1101)změnaMüllerová Jana
5. hodCJK(1101)změnaMüllerová Jana
4.K1. hodMATodpadá(Fr)
2. hodLIV(1302)změnaMüllerová Jana
5. hodTEVChlodpadá(Bná)
4.L1. hodFYZodpadá(Heá)
3. hodANJANH1(1503)suplujeNová Jana(Beá)
4. hodLIV(1503)suplujeEgrtová Miroslava(Pzá)
Pedagogický dohled u třídy:
1.L, 0.-17.hod - Heřmanová Petra
1.M, 0.-17.hod - Strejcová Ježíková Jana
3.L, 0.-6., 8.-17.hod - Frank Ivo
3.L (S1), 7.hod - Frank Ivo