Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická Plzeň
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Středa 24.5.2017
Nepřítomné třídy01234567891011121314151617
2.BEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXT
2.CEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXT
2.DEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXT
2.GEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXT
2.HEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXT
2.IEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXT
2.KEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXT
3.AEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXT
3.BEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXT
3.CEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXT
3.DEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXT
3.GEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXT
3.HEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXT
3.IEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXT
3.KEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXT
3.LEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXTEXT
3.MAVOŠVOŠVOŠVOŠVOŠVOŠVOŠVOŠVOŠVOŠVOŠVOŠVOŠVOŠVOŠVOŠVOŠVOŠ
3.DAVOŠVOŠVOŠVOŠVOŠVOŠVOŠVOŠVOŠVOŠVOŠVOŠVOŠVOŠVOŠVOŠVOŠVOŠ
3.ITVOŠVOŠVOŠVOŠVOŠVOŠVOŠVOŠVOŠVOŠVOŠVOŠVOŠVOŠVOŠVOŠVOŠVOŠ
3.SAVOŠVOŠVOŠVOŠVOŠVOŠVOŠVOŠVOŠVOŠVOŠVOŠVOŠVOŠVOŠVOŠVOŠVOŠ
3.ESVOŠVOŠVOŠVOŠVOŠVOŠVOŠVOŠVOŠVOŠVOŠVOŠVOŠVOŠVOŠVOŠVOŠVOŠ
4.Ajinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjiný
4.BMATMATMATMATMATMATMATMATMATMATMATMATMATMATMATMATMATMAT
4.Djinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjiný
4.Ejinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjiný
4.GMATMATMATMATMATMATMATMATMATMATMATMATMATMATMATMATMATMAT
4.HMATMATMATMATMATMATMATMATMATMATMATMATMATMATMATMATMATMAT
4.Ijinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjiný
4.Kjinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjinýjiný
4.LMATMATMATMATMATMATMATMATMATMATMATMATMATMATMATMATMATMAT
Nepřítomní učitelé01234567891011121314151617
Anderle Jan(MAT)-......------
Batrlová Kateřina(ŘD)-------....---------
Bidlák Karel(MAT)-......--
Bystřická Pavla(L)-......-..-----
Cibulková Jana(MAT)......-..---
Dmitrišinová Eva(MAT)-----
Fryčková Alena(NEM)------------------
Hejplíková Gabriela(MAT)..--
Hicková Jitka(VOŠ)....--
Holá Kristýna(MAT)..............--
Charvátová Lucie(MAT)-......-..--
Levá Jana(MAT)-....-------
Lindauer Jakub(MAT)..........-
(VOŠ)---
Lukešová Pavlína(MAT)......-..---
Mácha Jan(MAT)-------
Müllerová Jana(MAT)-..........------------
Nový Tomáš(MAT)..-----
Pacanda Luboš(MAT)..........--
Páv Miroslav(MAT)----....------------
Petřík Jan(L)....-....-
Podlipská Lucie(MAT)-..........--..--
Procházková Pavla(MAT)-----------
Rážová Lenka(PV)-........-------------
Strejcová Ježíková Jana(MAT)..........--
Šilhánková Jana(MAT)-..........-....---
Šimandlová Jana(MAT)--....-....-....--
Víchová Danuše(NEM)---......-......---------
Vlastová Petra(MAT)----------
Vlčková Světlana(MAT)-....-....-....--
Vlna Karel(MAT)-ŠfáŠfá-....--..---------
Weinlichová Eva(MAT)---..-
Zajícová Lenka(MAT)............--
Žáček Bohumil(MAT)----....-
Živná Bohuslava(MAT)-..........-----
Místnosti mimo provoz01234567891011121314151617
2211OBSOBSOBSOBSOBSOBSOBSOBSOBSOBSOBSOBSOBS
2309MATMATMATMATMATMATMATMATMATMATMATMATMATMATMATMATMATMAT
2306MATMATMATMATMATMATMATMATMATMATMATMATMATMATMATMATMATMAT
2406OBSOBSOBS
2408OBSOBSOBSOBSOBSOBSOBSOBSOBSOBSOBSOBSOBS
2304MATMATMATMATMATMATMATMATMATMATMATMATMATMATMATMATMATMAT
2305MATMATMATMATMATMATMATMATMATMATMATMATMATMATMATMATMATMAT
2208OBSOBSOBS
2307OBSOBSOBSOBSOBSOBSOBSOBSOBSOBSOBS
2308OBSOBSOBSOBSOBSOBSOBSOBSOBSOBSOBS
3303OBSOBSOBS
Změny v rozvrzích učitelů:
Anderle Pavel3. hododpadáWWA2.H (WEB)
4. hododpadáWWA2.H (WEB)
8. hododpadáWWA4.I (WEB)
9. hododpadáWWA4.I (WEB)
Bali-Hudák Ján1. hododpadáEM3.B
2. hododpadáPEP3.C (PRA1)
3. hododpadáPEP3.C (PRA1)
4. hododpadáPEP3.C (PRA1)
6. hododpadáPEP4.E (PRA3)
7. hododpadáPEP4.E (PRA3)
Bažantová Sylva6. hododpadáTEV4.L (Chl)+
Bejčková Jana4. hodnavíc MAN2.MA(2104)za odpadlou
5. hodnavíc UCE1.DA(2404)za odpadlou
7. hododpadáZUC4.K (EKO)
8. hododpadáZUC4.K (EKO)
Bendová Vladimíra5. hododpadáANH2.D (ANH1)+
8. hodzměna ANH2.L (ANH3)+(3307)
Bendová Helena3. hododpadáANH3.L (ANH1)+
7. hododpadáANH3.D (ANH4)+
8. hododpadáANH2.K (ANH1)+
Bidlák Karel1. hododpadáPST4.I (WEB)
2. hododpadáPST4.I (WEB)
7. hododpadáPST4.H (S2)
Blechová Šárka0. hododpadáTZO3.L (S2)
1. hododpadáTZO3.L
3. hodpřesun <<TED1.DA(3301)z 23.5. 3. hod
4. hodpřesun <<TED1.DA(3301)z 23.5. 2. hod
Böhmová Jitka3. hodnavíc ICT1.SA(1408)za odpadlou
4. hododpadáEKO2.D
Brichcínová Dagmar1. hodpřesun <<PGD2.L (S2)(3101)z 23.5. 7. hod
2. hodpřesun <<PGD2.L (S2)(3101)z 23.5. 8. hod
4. hodnavíc TED1.ES(3101)za odpadlou
5. hodnavíc TED1.ES(3101)za odpadlou
5. hodpřesun >>DEG1.SAna 6. hod
6. hodpřesun <<DEG1.SA(3101)z 5. hod
7. hodpřesun <<DEG1.SA(3101)z 23.5. 3. hod
7. hododpadáTED2.D (S1)
8. hododpadáTED2.D (S1)
9. hodpřesun >>TZO2.L (S1)na 26.5. 3. hod
Černá Jana4. hododpadáESP4.E
6. hododpadáESP4.E (PRA2)
7. hododpadáESP4.E (PRA2)
8. hododpadáESP4.E (PRA2)
Dmitrišinová Eva3. hododpadáANH3.L (ANH4)+
7. hododpadáANH3.D (ANH5)+
Dobšíčková Koptíková Lenka1. hododpadáCSD2.D
2. hododpadáCSD2.D
4. hododpadáCSD2.I
8. hododpadáCSD4.L
Egrtová Miroslava2. hododpadáLIV2.I
Engler Karel1. hododpadáELK2.I
2. hodpřesun <<ELK1.G(1304)z 7. hod
5. hododpadáELK2.H
7. hodpřesun >>ELK1.Gna 2. hod
First Libor2. hododpadáIKT4.G (S2)
3. hododpadáIKT4.G (S2)
7. hododpadáIKT2.D (S2)+
8. hododpadáIKT2.D (S2)+
Frank Ivo2. hododpadáZCR3.K (CR)
3. hododpadáSTA1.MB+zrušeno
5. hododpadáDOG1.DAzrušeno
7. hododpadáMAT4.I
Hajžman Karel1. hododpadáESO4.B (PRA1)
2. hododpadáESO4.B (PRA1)
3. hododpadáESO4.B (PRA1)
6. hododpadáESO3.A
8. hododpadáESO4.A
Hanzal Martin0. hododpadáTVY3.H (S1)
1. hododpadáTVY3.H (S1)
2. hododpadáIKT3.B
4. hododpadáTVY3.I
6. hododpadáTVY3.H
Hejplíková Gabriela3. hododpadáANH3.K (ANH2)+
5. hododpadáANH2.D (ANH2)+
7. hododpadáANH3.D (ANH2)+
Heřmanová Petra1. hodnavíc SFY1.SA (ANH)(1507)za odpadlou
3. hodpřesun <<FYZ1.B(1308)z 8. hod
7. hododpadáFYZ4.L
8. hodpřesun >>FYZ1.Bna 3. hod
Hlávka Luboš8. hododpadáEZS2.ESzrušeno
9. hododpadáEZS2.ESzrušeno
10. hododpadáEZS2.ESzrušeno
Holub Milan4. hododpadáTEF3.L
Horňák Antonín1. hododpadáZAE2.B (PRA1)
2. hododpadáZAE2.B (PRA1)
3. hododpadáZAE2.B (PRA1)
6. hododpadáESO3.B
8. hododpadáTEL3.A
Charvátová Lucie3. hododpadáCJK3.A
7. hododpadáANH3.D (ANH1)+
Ježík Johannes V.0. hododpadáNEV3.I (NEV)
2. hododpadáCJK3.I
3. hododpadáCJK4.A
6. hododpadáLIV3.I
7. hododpadáCJK2.C
Koprda Štefan0. hodnavíc DOL2.DAza odpadlou
1. hodnavíc DOL2.DApřespočetná hod.
3. hodnavíc DOL2.DApřespočetná hod.
4. hodnavíc DOL2.DApřespočetná hod.
5. hodnavíc DOL2.DApřespočetná hod.
Krupičková Daniela4. hodnavíc MAT1.IT(2407)za odpadlou
Kuntová Marie1. hodpřesun <<TEA1.I(2212)z 23.5. 8. hod
Kutheilová Věra1. hodpřesun >>CHE1.Cna 2. hod
2. hodpřesun <<CHE1.C(3505)z 1. hod
4. hodnavíc CHE1.D (ANH4)(1206)za odpadlou
4. hododpadáMAT3.K
7. hododpadáCHE1.Dzrušeno
Kvitová Danuše8. hododpadáPRE2.DAzrušeno
9. hododpadáPRE2.DAzrušeno
10. hododpadáLOG2.DAzrušeno
11. hododpadáLOG2.DAzrušeno
Lahoda Jiří0. hododpadáMIT4.G (S2)
1. hododpadáMIT4.G (S2)
2. hododpadáAUT3.A
3. hododpadáMIT1.ITzrušeno
4. hododpadáART2.ESzrušeno
5. hododpadáART2.ESzrušeno
6. hodnavíc MIT1.IT(2204)za odpadlou
8. hodnavíc MIT1.IT(2204)za odpadlou
Lindauer Jakub7. hododpadáPOS3.IT
Lukešová Pavlína0. hododpadáIKT4.G (S1)
1. hododpadáIKT4.G (S1)
6. hododpadáICT2.DAzrušeno
Mácha Jan1. hododpadáELK2.G
Mazanec Jiří2. hododpadáMIT4.H (S2)
3. hododpadáMIT4.H (S2)
4. hododpadáMIT4.H (S1)
5. hododpadáMIT4.H (S1)
7. hododpadáAUT4.B (AUT)+
8. hododpadáMIT4.I (SIT)
9. hododpadáMIT4.I (SIT)
Nová Jana1. hododpadáANH1.MA (VYT1)zrušeno
2. hododpadáANH1.MA (VYT1)zrušeno
4. hododpadáANH2.MA (ANH2)zrušeno
7. hododpadáANH1.MB (ANH)+zrušeno
8. hododpadáANH2.MA (ANH)zrušeno
9. hododpadáANV1.SA (ANV)+zrušeno
Nový Lubomír1. hododpadáPRA2.B (PRA2)
2. hododpadáPRA2.B (PRA2)
3. hododpadáPRA2.B (PRA2)
7. hododpadáTED2.B (S1)
8. hododpadáTED2.B (S1)
Nový Tomáš2. hododpadáPST4.I (SIT)
Ondrejčík Karel3. hododpadáIKT2.H (SIT)
4. hododpadáIKT2.H (SIT)
5. hodpřesun <<TWA2.IT(1405)z 6. hod
6. hodpřesun >>TWA2.ITna 5. hod
Pacanda Luboš7. hododpadáPST4.H (S1)
Petřík Jan3. hododpadáTEV4.E
Plzák Jan3. hododpadáMAT1.ESzrušeno
4. hododpadáMAT1.ESzrušeno
8. hododpadáMAT1.SAzrušeno
Pozděnová Ilona1. hododpadáMAT4.K
5. hododpadáMAT3.D
Radová Věra1. hododpadáFYZ2.H
4. hododpadáMAT3.H
Skalová Jaroslava1. hododpadáESO4.B (PRA2)
2. hododpadáESO4.B (PRA2)
3. hododpadáESO4.B (PRA2)
4. hododpadáZBS3.A
Slavíková Helena2. hododpadáITP2.K (S1)
3. hododpadáITP2.K (S1)
7. hodpřesun <<ITP1.K(1308)z 22.5. 5. hod
Staňková Hana3. hodpřesun <<SKO2.SA(2405)z 8. hod
3. hododpadáPIS1.SAzrušeno
4. hodpřesun <<SKO2.SA(2405)z 9. hod
4. hododpadáPIS1.SAzrušeno
6. hodnavíc TZB2.SA(2104)za odpadlou
6. hodpřesun >>SKO2.SAna 7. hod
7. hodpřesun <<SKO2.SA(2104)z 6. hod
7. hododpadáSKO1.SAzrušeno
8. hodnavíc PIS1.SA(3304)za odpadlou
8. hodpřesun >>SKO2.SAna 3. hod
9. hodnavíc PIS1.SA(3304)za odpadlou
9. hodpřesun >>SKO2.SAna 4. hod
10. hodnavíc TZB2.SA(3304)za odpadlou
Strejcová Ježíková Jana1. hodpřesun >>CH2.Lna 26.5. 2. hod
Šeflová Alena1. hodsupl. (Vl MAT)TEV1.L (Dív)+(BAZ2)za odpadlou
2. hodsupl. (Vl MAT)TEV1.L (Dív)+(BAZ2)za odpadlou
7. hododpadáNEV2.H (NEV2)+
9. hododpadáTEV2.G (Zdr)+
10. hododpadáTEV2.G (Zdr)+
Škoula Pavel4. hododpadáEMG1.ITzrušeno
5. hododpadáEMG1.ITzrušeno
7. hododpadáEKO3.G
8. hododpadáEKO3.G
9. hododpadáEIE2.MAzrušeno
10. hododpadáEIE2.MAzrušeno
Špeta Miroslav4. hododpadáTEV2.C
6. hododpadáTEV4.A
8. hododpadáTEV3.C
Špetka Jiří7. hododpadáNEV2.K (NEV)
8. hododpadáCSD3.L
9. hododpadáCSD2.C
Šplíchalová Eva4. hododpadáMAT4.A
5. hodzměna MAT1.D(3409)
Tisot Jaroslav1. hododpadáEEN3.C
2. hodnavíc ENG2.ES(3102)za odpadlou
2. hododpadáEEN3.D (PRA2)+
3. hodnavíc ENG2.ES(3102)za odpadlou
3. hododpadáEEN3.D (PRA2)+
4. hododpadáEEN3.D (PRA2)+
6. hododpadáEEN4.E (PRA1)
7. hododpadáEEN4.E (PRA1)
Toufar Petr1. hododpadáEMG2.ITzrušeno
2. hododpadáEMG2.ITzrušeno
10. hododpadáSPR3.MA
11. hododpadáKAP3.DA
12. hododpadáSPR3.DA
13. hododpadáSPR3.DA
Tvrzová Marcela1. hodnavíc ZPV1.MA(2404)za odpadlou
1. hododpadáOPV2.MAzrušeno
2. hodnavíc ZPV1.MA(2404)za odpadlou
2. hodpřesun >>OPV2.MAna 3. hod
3. hodpřesun <<OPV2.MA(2406)z 2. hod
3. hododpadáPVO3.IT
4. hododpadáZPV1.MB+zrušeno
5. hododpadáZPV1.MB+zrušeno
Václavík Pavel0. hododpadáEEN3.D
1. hodpřesun <<PRJ2.ES(LAB3)z 2. hod
1. hododpadáESP3.D
2. hodpřesun >>PRJ2.ESna 1. hod
4. hododpadáTZB2.SAzrušeno
6. hododpadáEM3.C
11. hododpadáSPR3.ES
Vaňková Jarmila3. hododpadáANH3.L (ANH6)+
5. hododpadáANH2.D (ANH4)+
8. hododpadáANH2.K (ANH5)+
Vargová Ivana1. hododpadáMAT3.A
2. hododpadáMAT2.G
3. hododpadáFYZ2.G
Veselá Alena0. hodpřesun <<NEV1.SA (NEV)+(1207)z 23.5. 4. hod
7. hododpadáNEV2.I (NEV)
Weinlichová Eva3. hododpadáANH3.L (ANH3)+
7. hododpadáANH3.D (ANH3)+
Wohlrathová Martina2. hododpadáESP3.D (PRA1)
3. hododpadáESP3.D (PRA1)
4. hododpadáESP3.D (PRA1)
6. hododpadáENG1.ESzrušeno
7. hododpadáZEE1.ESzrušeno
8. hododpadáZEE1.ESzrušeno
Zajícová Lenka1. hododpadáAPR3.IT
Zavadilová Lenka2. hodpřesun >>CSD2.Lna 5. hod
3. hodnavíc CSD2.Lza odpadlou
3. hododpadáNEV2.ES (NEV)+zrušeno
4. hodnavíc CSD2.Lza odpadlou
5. hodpřesun <<CSD2.Lz 2. hod
5. hododpadáCSD2.I
7. hododpadáNEV2.G (NEV)
8. hododpadáCSD2.C
Zikmundová Irena1. hododpadáICT1.MA (VYT2)zrušeno
2. hodpřesun <<ICT2.MA (S1)(1408)z 6. hod
2. hododpadáICT1.MA (VYT2)zrušeno
3. hododpadáICT1.DAzrušeno
4. hododpadáICT1.DAzrušeno
6. hodpřesun >>ICT2.MA (S1)na 2. hod
7. hododpadáICT2.MA (S1)zrušeno
Zvolánková Markéta3. hododpadáANH3.L (ANH5)+
5. hododpadáANH2.D (ANH3)+
7. hodzměna SPV2.G (SPV)+(3307)
8. hodzměna ANH2.L (ANH4)+(3306)
Ženíšková Anna4. hododpadáNEH2.MA (NEH)zrušeno
7. hodzměna RUV2.L (RUV)+(1305)
8. hododpadáNEH2.MA (NEH)zrušeno
9. hododpadáNEV2.H (NEV)
Moravec Stanislav8. hodpřesun >>ELN1.ITna 26.5. 1. hod
Změny v rozvrzích tříd:
1.A4. hodANHANH4odpadá(Wá)
1.B3. hodFYZ(1308)přesun <<Heřmanová Petraz 8. hod
3. hodCJKodpadá(Psá)
4. hodANHANH4odpadá(Wá)
8. hodFYZpřesun >>na 3. hod
1.C1. hodCHEpřesun >>na 2. hod
2. hodCHE(3505)přesun <<Kutheilová Věraz 1. hod
2. hodMATodpadá(Šmá)
4. hodANHANH4odpadá(Wá)
8. hodZAEodpadá(Žč)
1.D4. hodCHEANH4(1206)navícKutheilová Věra
4. hodANHANH4odpadá(Wá)
5. hodMAT(3409)změnaŠplíchalová Eva
7. hodCHEodpadá(Ktá)
8. hodCJKodpadá(Psá)
1.F1. hodTEVDív(BAZ2)suplujeŠeflová Alena(Vl)
2. hodTEVDív(BAZ2)suplujeŠeflová Alena(Vl)
1.G2. hodELK(1304)přesun <<Engler Karelz 7. hod
2. hodMATodpadá(Sjá)
7. hodELKpřesun >>na 2. hod
8. hodALGodpadá(Vl)
1.I1. hodTEA(2212)přesun <<Kuntová Mariez 23.5. 8. hod
1. hodCJKodpadá(Žá)
1.K1. hodTEVDív(BAZ2)suplujeŠeflová Alena(Vl)
2. hodTEVDív(BAZ2)suplujeŠeflová Alena(Vl)
7. hodITP(1308)přesun <<Slavíková Helenaz 22.5. 5. hod
7. hodCHEodpadá(Sjá)
1.L1. hodTEVDív(BAZ2)suplujeŠeflová Alena(Vl)
2. hodTEVDív(BAZ2)suplujeŠeflová Alena(Vl)
1.MA1. hodZPV(2404)navícTvrzová Marcela
1. hodANHVYT1odpadá(Nvá)
1. hodICTVYT2odpadá(Zvá)
2. hodZPV(2404)navícTvrzová Marcela
2. hodANHVYT1odpadá(Nvá)
2. hodICTVYT2odpadá(Zvá)
3. hodSTAodpadá(Fr)
4. hodZPVodpadá(Tvá)
5. hodZPVodpadá(Tvá)
7. hodANHVYT2odpadá(Nvá)
7. hodMATVYT1odpadá(Šmá)
8. hodMATVYT1odpadá(Šmá)
1.MB3. hodSTAodpadá(Fr)
4. hodZPVodpadá(Tvá)
5. hodZPVodpadá(Tvá)
7. hodANHANHodpadá(Nvá)
9. hodANVANVodpadá(Nvá)
1.DA0. hodNEVNEV(1207)přesun <<Veselá Alenaz 23.5. 4. hod
1. hodANHANH1odpadá(Chá)
2. hodANHANH1odpadá(Chá)
3. hodTED(3301)přesun <<Blechová Šárkaz 23.5. 3. hod
3. hodICTodpadá(Zvá)
4. hodTED(3301)přesun <<Blechová Šárkaz 23.5. 2. hod
4. hodICTodpadá(Zvá)
5. hodUCE(2404)navícBejčková Jana
5. hodDOGodpadá(Fr)
9. hodANVANVodpadá(Nvá)
1.IT3. hodMITodpadá(Lh)
4. hodMAT(2407)navícKrupičková Daniela
4. hodEMGodpadá(Šk)
5. hodEMGodpadá(Šk)
6. hodMIT(2204)navícLahoda Jiří
8. hodMIT(2204)navícLahoda Jiří
8. hodELNpřesun >>na 26.5. 1. hod
9. hodANVANVodpadá(Nvá)
1.SA0. hodNEVNEV(1207)přesun <<Veselá Alenaz 23.5. 4. hod
1. hodSFYANH(1507)navícHeřmanová Petra
3. hodICT(1408)navícBöhmová Jitka
3. hodPISodpadá(Stá)
4. hodPISodpadá(Stá)
5. hodDEGpřesun >>na 6. hod
6. hodDEG(3101)přesun <<Brichcínová Dagmarz 5. hod
7. hodDEG(3101)přesun <<Brichcínová Dagmarz 23.5. 3. hod
7. hodSKOodpadá(Stá)
8. hodPIS(3304)navícStaňková Hana
8. hodMATodpadá(Pl)
9. hodPIS(3304)navícStaňková Hana
9. hodANVANVodpadá(Nvá)
1.ES0. hodNEVNEV(1207)přesun <<Veselá Alenaz 23.5. 4. hod
3. hodMATodpadá(Pl)
4. hodTED(3101)navícBrichcínová Dagmar
4. hodMATodpadá(Pl)
5. hodTED(3101)navícBrichcínová Dagmar
6. hodENGodpadá(Woá)
7. hodZEEodpadá(Woá)
8. hodZEEodpadá(Woá)
9. hodANVANVodpadá(Nvá)
2.B0.-17. hod exkurse třídy
2.C0.-17. hod exkurse třídy
2.D0.-17. hod exkurse třídy
2.G7. hodRUVRUV(1305)změnaŽeníšková Anna
7. hodSPVSPV(3307)změnaZvolánková Markéta
8. hodANHANH3(3307)změnaBendová Vladimíra
8. hodANHANH4(3306)změnaZvolánková Markéta
8. hodANHANH2odpadá(Chá)
8. hodANHANH6odpadá(Hpá)
8. hodANHANH7odpadá(Vhá)
0.-17. hod exkurse třídy
2.H7. hodRUVRUV(1305)změnaŽeníšková Anna
7. hodSPVSPV(3307)změnaZvolánková Markéta
8. hodANHANH3(3307)změnaBendová Vladimíra
8. hodANHANH4(3306)změnaZvolánková Markéta
8. hodANHANH2odpadá(Chá)
8. hodANHANH6odpadá(Hpá)
8. hodANHANH7odpadá(Vhá)
0.-17. hod exkurse třídy
2.I7. hodRUVRUV(1305)změnaŽeníšková Anna
7. hodSPVSPV(3307)změnaZvolánková Markéta
8. hodANHANH3(3307)změnaBendová Vladimíra
8. hodANHANH4(3306)změnaZvolánková Markéta
8. hodANHANH2odpadá(Chá)
8. hodANHANH6odpadá(Hpá)
8. hodANHANH7odpadá(Vhá)
0.-17. hod exkurse třídy
2.K7. hodRUVRUV(1305)změnaŽeníšková Anna
7. hodSPVSPV(3307)změnaZvolánková Markéta
8. hodANHANH3(3307)změnaBendová Vladimíra
8. hodANHANH4(3306)změnaZvolánková Markéta
8. hodANHANH2odpadá(Chá)
8. hodANHANH6odpadá(Hpá)
8. hodANHANH7odpadá(Vhá)
0.-17. hod exkurse třídy
2.L1. hodPGDS2(3101)přesun <<Brichcínová Dagmarz 23.5. 7. hod
1. hodCHpřesun >>na 26.5. 2. hod
2. hodPGDS2(3101)přesun <<Brichcínová Dagmarz 23.5. 8. hod
2. hodCSDpřesun >>na 5. hod
3. hodCSDnavícZavadilová Lenka
3. hodMATodpadá(Šná)
4. hodCSDnavícZavadilová Lenka
4. hodIKTodpadá(Cá)
5. hodCSDpřesun <<Zavadilová Lenkaz 2. hod
5. hodLIVodpadá(Žá)
7. hodRUVRUV(1305)změnaŽeníšková Anna
7. hodSPVSPV(3307)změnaZvolánková Markéta
8. hodANHANH3(3307)změnaBendová Vladimíra
8. hodANHANH4(3306)změnaZvolánková Markéta
8. hodANHANH2odpadá(Chá)
8. hodANHANH6odpadá(Hpá)
8. hodANHANH7odpadá(Vhá)
9. hodTZOS1přesun >>na 26.5. 3. hod
2.MA1. hodOPVodpadá(Tvá)
2. hodICTS1(1408)přesun <<Zikmundová Irenaz 6. hod
2. hodOPVpřesun >>na 3. hod
3. hodOPV(2406)přesun <<Tvrzová Marcelaz 2. hod
3. hodNEVNEV1odpadá(Zdá)
3. hodANVANVodpadá(Vhá)
4. hodMAN(2104)navícBejčková Jana
4. hodANHANH2odpadá(Nvá)
4. hodNEHNEHodpadá(Žná)
6. hodICTS1přesun >>na 2. hod
7. hodICTS1odpadá(Zvá)
8. hodNEHNEHodpadá(Žná)
8. hodANHANHodpadá(Nvá)
9. hodEIEodpadá(Šk)
10. hodEIEodpadá(Šk)
2.DA0. hodDOLnavícKoprda Štefan
1. hodDOLnavícKoprda Štefan
3. hodDOLnavícKoprda Štefan
4. hodDOLnavícKoprda Štefan
5. hodDOLnavícKoprda Štefan
6. hodICTodpadá(Lká)
7. hodANHANH1odpadá(Vhá)
8. hodPREodpadá(Ká)
9. hodPREodpadá(Ká)
10. hodLOGodpadá(Ká)
11. hodLOGodpadá(Ká)
2.IT1. hodEMGodpadá(Tf)
2. hodEMGodpadá(Tf)
3. hodAPRodpadá(Zjá)
4. hodPRVodpadá(Lká)
5. hodTWA(1405)přesun <<Ondrejčík Karelz 6. hod
6. hodTWApřesun >>na 5. hod
7. hodANHANHodpadá(Vhá)
2.SA3. hodSKO(2405)přesun <<Staňková Hanaz 8. hod
4. hodSKO(2405)přesun <<Staňková Hanaz 9. hod
4. hodTZBodpadá(Vc)
6. hodTZB(2104)navícStaňková Hana
6. hodSKOpřesun >>na 7. hod
7. hodSKO(2104)přesun <<Staňková Hanaz 6. hod
7. hodANHANHodpadá(Vhá)
8. hodSKOpřesun >>na 3. hod
9. hodSKOpřesun >>na 4. hod
10. hodTZB(3304)navícStaňková Hana
2.ES1. hodPRJ(LAB3)přesun <<Václavík Pavelz 2. hod
2. hodENG(3102)navícTisot Jaroslav
2. hodPRJpřesun >>na 1. hod
3. hodENG(3102)navícTisot Jaroslav
3. hodANVANVodpadá(Vhá)
3. hodNEVNEVodpadá(Zdá)
4. hodARTodpadá(Lh)
5. hodARTodpadá(Lh)
7. hodANHANHodpadá(Vhá)
8. hodEZSodpadá(Hl)
9. hodEZSodpadá(Hl)
10. hodEZSodpadá(Hl)
3.A0.-17. hod exkurse třídy
3.B0.-17. hod exkurse třídy
3.C0.-17. hod exkurse třídy
3.D0.-17. hod exkurse třídy
3.G0.-17. hod exkurse třídy
3.H0.-17. hod exkurse třídy
3.I0.-17. hod exkurse třídy
3.K0.-17. hod exkurse třídy
3.L0.-17. hod exkurse třídy
3.MA0.-17. hod Absence třídy VOŠ
3.DA0.-17. hod Absence třídy VOŠ
3.IT0.-17. hod Absence třídy VOŠ
3.SA0.-17. hod Absence třídy VOŠ
3.ES0.-17. hod Absence třídy VOŠ
4.A0.-17. hod jiný důvod
4.B0.-17. hod maturita
4.D0.-17. hod jiný důvod
4.E0.-17. hod jiný důvod
4.G0.-17. hod maturita
4.H0.-17. hod maturita
4.I0.-17. hod jiný důvod
4.K0.-17. hod jiný důvod
4.L0.-17. hod maturita